Urodziny w Orientarium – nowa atrakcja łódzkiego zoo

Kategoria:

Zostań odkrywcą świata zwierząt albo zanurz się w orientalne eksperymentarium! To tylko część pomysłów jakie szykuje Orientarium ZOO Łódź w ramach propozycji dla najmłodszych gości ogrodu. Każdy, kto chce być np. agentem w świecie zwierząt, może zorganizować swoje urodziny w łódzkim zoo.

Urodziny w Orientarium Zoo Łódź to najnowsza propozycja ogrodu. Goście będą mogli nie tylko zwiedzić orientarium, ale też liczyć na potężną dawkę dobrej zabawy. Piniata, gry, malowanie twarzy- to tylko część atrakcji, jakie można wybrać w ramach przygotowanych trzech pakietów.

To może być ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają czegoś nowego na rynku. Na urodzinach w Orientarium Zoo Łódź oprócz dobrej zabawy, będzie też solidna dawka edukacji. Zaczniemy wycieczką po ogrodzie z naszą animatorką. Potem na gości imprezy czeka szalona zabawa –mówił Arkadiusz Jaksa prezes Orientarium Zoo Łódź.

Każde urodziny w łódzkim zoo zaczną się od spaceru. W budynku orientarium goście zatrzymają się przy słoniach i pójdą dalej tropem fauny i flory Azji południowo wschodniej. Zobaczą makaki japońskie, krokodyla gawialowego czy orangutany sumatrzańskie. Po spacerze będzie można się bawić w specjalnie przygotowanej salce urodzinowej, a gry i zabawy poprowadzi animatorka. Ci, którzy będą spragnieni dodatkowych atrakcji, będą mogli wziąć udział w specjalnie zaprojektowanych zabawach tematycznych: odkrywcy świata zwierząt, orientalne eksperymentarium, animal agent i magiczny świat.

Urodziny w Orientarium Zoo Łódź można organizować w weekendy i w dni powszednie po godzinie 14-tej. Rodzic, który będzie towarzyszył dziecku w trakcie przyjęcia – nie zapłaci za wejście na teren zoo.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na napisz do Nas: urodziny@zoo.lodz.pl