Wieczór

WIECZÓR Z REKINAMI W ORIENTARIUM

Relaks wśród rekinów w strefie oceanicznej, poczęstunek i wieczorne zwiedzanie nowoczesnego obiektu wraz z niedostępnymi na co dzień zapleczami hodowlanymi – takie atrakcje przygotowało Orientarium Zoo Łódź.

Co jedzą rekiny? Jak tworzy się rafa koralowa? Tego będzie można się dowiedzieć w trakcie wyjątkowego WIECZORU Z REKINAMI, organizowanego w Orientarium Zoo Łódź.

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji. Wśród nich: pokazowa kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem, odwiedziny na zapleczu hodowlanym, w tym w sypialni słoni oraz w żłobku koralowców. Goście przejdą się tunelem oceanicznym, podziwiając wyjątkowe gatunki rekinów oraz płaszczek i poznając świat oceanu od kuchni. Dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa. Uczestnicy, będą mieli też okazję podejrzeć zachowania zwierząt, kiedy zapada mrok…

Dla odważnych przewidziane jest też zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień, pietra na poziomie -1. To tutaj będzie można przyjrzeć się w jaki sposób zapewniamy odpowiednie warunki życia zwierzętom wodnym w naszych akwariach. Wieczór zakończony będzie poczęstunkiem z lampką wina, gorącą herbatą, kawą i sokami.