W łódzkim ZOO zorganizujesz m.in:

  • Uroczystą kolację w oceanicznym tunelu
  • Niezwykłe urodziny dla dzieci i dorosłych
  • Odwiedziny na zapleczach hodowlanych
  • Spotkanie z opiekunami zwierząt i pokazowe karmienie
  • Gale, konferencje, targi, szkolenia, biznesowe śniadania i wiele więcej

KOLACJA W OCEANICZNYM TUNELU

W kolacji, w strefie oceanicznej może wziąć udział nawet 150 osób (na siedząco). Uczestnikom wydarzenia towarzyszyć będą mieszkańcy rafy koralowej, rekiny i płaszczki. Podczas kolacji możliwe jest zorganizowanie koncertu oraz specjalnego spotkania z pracownikami Zoo, którzy opowiedzą o świecie zwierząt.

POKAZOWE KARMIENIE

Uczestnicy specjalnych warsztatów dowiedzą się co jedzą wybrane zwierzęta i przygotują dla nich posiłek m.in.: sałatki, torty, kulinarne obrazki rzeźby i różne kompozycje. Później wspólnie z opiekunami goście Zoo zaserwują potrawy podopiecznym ogrodu i będą podglądać zwierzęta podczas posiłku.

TEAM BUILDING

Różnego rodzaju gry integracyjne, joga na zielonym dachu oraz warsztaty z przygotowania zabawek dla zwierząt – to tylko niektóre z możliwości z jakich mogą skorzystać działy HR. Łódzkie Zoo współpracuje z przedsiębiorcami, którzy w ramach działań CSR’owych wzbogacają wybiegi zwierząt oraz organizują wolontariat pracowniczy.

PIKNIK RODZINNY DLA PRACOWNIKÓW FIRMY

Przestrzeń Orientarium oraz zewnętrze tereny ogrodu zoologicznego to doskonałe miejsce do zorganizowania rodzinnego pikniku dla pracowników firmy, dla max.  150 osób. Dzięki współpracy z działem edukacji ogrodu, w czasie imprezy mogą się odbyć warsztaty dla całych rodzin oraz wycieczki do - na co dzień - niedostępnych miejsc.

WIZYTA NA ZAPLECZU HODOWLANYM

Ciekawą propozycją dla niewielkich grup (max 10) jest wizyta w zapleczach hodowlanych i rozmowa z opiekunami zwierząt. W trakcie spotkania można m.in. zobaczyć sypialnię niektórych gatunków, zaobserwować zabiegi pielęgnacyjne oraz wziąć udział w treningach medycznych.

URODZINY W ZOO

Łódzkie Zoo dysponuje przestrzeniami, w których organizowane są niepowtarzalne imprezy urodzinowe i uroczystości. Program wydarzenia ustalany jest indywidualnie. Jego główne punkty to m.in. spotkania ze zwierzętami, dedykowane animacje dla różnych pokoleń oraz warsztaty i specjalnie przygotowany poczęstunek.