PÓŁKOLONIE

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! DODATKOWA REKRUTACJA: 1 CZERWCA 2023, 10:00.

PÓŁKOLONIE W ORIENTARIUM ZOO ŁÓDŹ

Dzień z rekinami, zwierzęce sekrety i wodne szaleństwa, czyli wyjątkowe półkolonie w Orientarium Zoo Łódź! Zapraszamy! 

Wakacyjne zajęcia ruszą w pierwszym tygodniu lipca. – Orientarium Zoo Łódź przygotowało 4 turnusy wakacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie znajdą się rozmaite zajęcia, spotkania z opiekunami zwierząt, warsztaty z edukatorami, ale też zabawa w parku linowym czy wodne szaleństwa w Aquaparku Fala – podkreśla Arkadiusz Jaksa, prezes zoo.

Codziennie nowe atrakcje!

Każdego dnia profesjonalna karda zadba o to, by dzieci nie miały czasu na nudę. Uczestnicy będą poznawać ogród zewnętrzny oraz nowoczesny pawilon Orientarium. W programie są również spotkania z opiekunami zwierząt, między innymi leniwców, lemurów, pand małych czy rekinów. Dzieci będą miały także okazję zajrzeć do niedostępnych na co dzień pomieszczeń, między innymi na zaplecze rekinów.

Edukatorzy przygotowali specjalne warsztaty „Poczuj się jak zwierzę” – duża dawka wiedzy podana w bardzo przystępny sposób. W ramach półkolonii będzie również szansa sprawdzić, jak wygląda głębia oceanu – wszystko dzięki nowoczesnej technologii VR. Uczestnicy skorzystają z parku linowego, który znajduje się na terenie ogrodu. W planach są także wodne szaleństwa w Aquaparku Fala. Nad wszystkim czuwać będzie wyspecjalizowana kadra.

Półkolonie w Orientarium Zoo Łódź - All Inclusive

Osoby uczestniczące w półkoloniach mogą liczyć na pełne wyżywienie – śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Posiłki będą przygotowywane na miejscu. Zajęcia będą trwały od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 17:00.

Dodatkowa rekrutacja rusza 1 czerwca 2023, o godzinie 10:00.
Limit miejsc na każdy turnus: 20 osób. Cena: 1000 zł/turnus.

Turnusy:

I Turnus: 3.07. – 7.07.2023,
II turnus: 10.07 – 14.07.2023,
III turnus: 7.08 – 11.08.2023 (BRAK MIEJSC),
IV turnus: 14.08 – 18.08.2023

UWAGA! Zapoznaj się z zasadami rejestracji online (poniżej).

półkolonie w Orientarium Zoo Łódź

ZASADY REJESTRACJI ONLINE 

  • Dodatkowa rekrutacja rusza 1 czerwca 2023 i będzie trwała do wyczerpania limitu miejsc (jednak nie dłużej niż do 23.06.2023).
  • Przed zgłoszeniem, zapoznaj się z regulaminem dostępnym poniżej (pliki do pobrania).
  • Zgłoszenie należy złożyć w systemie rejestracyjnym, dostępnym na stronie (formularz poniżej).
  • Zgłoszenia będą na bieżąco weryfikowane. Informacja o przyjęciu na półkolonie będzie automatycznie wysyłana na adres e-mail podany we wniosku.
  • WAŻNE! Wpłaty dokonujemy dopiero po mailowym potwierdzeniu zapisu.
  • Po otrzymaniu maila potwierdzającego udział dziecka w turnusie, kolejnym krokiem jest wpłata pełnej kwoty na podany w mailu rachunek bankowy w ciągu 2 dni roboczych - to gwarancja rezerwacji miejsca.
  • Po opłaceniu półkolonii należy pobrać kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie dostępne na stronie (pliki do pobrania poniżej), wypełnić i dostarczyć do Orientarium pierwszego dnia turnusu.

UWAGA! LIMIT MIEJSC: 20 OSÓB/TURNUS - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Pliki do pobrania:

  • tel: (42) 632 75 79 wew. 704    polkolonie@zoo.lodz.pl