PÓŁKOLONIE

PRZED ZAPISEM DZIECKA PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM PONIŻEJ.

PROSZĘ NIE OPŁACAĆ TURNUSU BEZ POTWIERDZENIA MAILOWEGO.

ZOObacz, jak wygląda Orientarium od kuchni, czyli wakacyjne półkolonie w Orientarium Zoo Łódź

Uczestnicy półkolonii wezmą udział między innymi w karmieniach pokazowych, zobaczą też zaplecza hodowlane – słoni czy rekinów. Nie zabraknie czasu na zabawy i gry – także na świeżym powietrzu. Staraliśmy się tak zaplanować ten czas, żeby umieścić w nim wszystko to, co łódzkie zoo ma najciekawszego do zaproponowania. Nie zabraknie dobrej zabawy i elementów edukacyjnych – mówi Arkadiusz Jaksa, Prezes Orientarium Zoo Łódź.

Zostań weterynarzem, przygotuj posiłek!

Podczas wakacyjnych turnusów będzie można przygotować jedzenie dla zwierząt, porozmawiać z opiekunami, a nawet wcielić się w weterynarza pracującego w ogrodzie zoologicznym. To będzie niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się pracy opiekunów i lekarzy, którzy na co dzień pracują w Orientarium.

Uczestnicy zajęć będą mogli zajrzeć w zakamarki, które nie są dostępne dla zwiedzających – zaplecza słoni czy rekinów. W programie znalazły się też warsztaty edukacyjne, zwiedzanie podziemi Orientarium – nowej ścieżki prezentującej, jak powstają oceany. Dzieciaki wybiorą się również w podróż w najdalsze zakątki dżungli, za sprawą specjalistycznych gogli VR i zaszaleją w Parku Linowym na terenie ogrodu.

Wakacje all inclusive

W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci miedzy 7. a 10. rokiem życia. Orientarium Zoo Łódź zaplanowało 4 turnusy w terminach:

I Turnus: 1-5.07.2024
II Turnus: 8-12.07.2024
III Turnus: 29.07 – 2.08.2024
IV Turnus: 5-9.08.2024

Zajęcia edukacyjne będą trwały od poniedziałku do piątku od 7:30 do 17:00.
Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkowe zajęcia, warsztaty, opiekę profesjonalnej kadry oraz 4 posiłki dziennie (śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek).

Zapisy ruszą 10 maja! Formularz rejestracji będzie dostępny poniżej.

Koszt:  1199 zł/dziecko/turnus

ZASADY REJESTRACJI ONLINE 

  • Rekrutacja rusza 10.05.2024 i będzie trwała do wyczerpania limitu miejsc.
  • Na półkolonie mogą zapisać się dzieci w wieku 7-10 lat.
  • Przed zgłoszeniem, zapoznaj się z regulaminem dostępnym poniżej (pliki do pobrania).
  • Zgłoszenie należy złożyć w systemie rejestracyjnym, dostępnym na stronie (formularz poniżej).
  • Zgłoszenia będą na bieżąco weryfikowane. Informacja o przyjęciu na półkolonie będzie wysyłana na adres e-mail podany we wniosku.
  • WAŻNE! Wpłaty dokonujemy dopiero po mailowym potwierdzeniu zapisu. PROSZĘ NIE OPŁACAĆ TURNUSU BEZ POTWIERDZENIA MAILOWEGO.
  • WAŻNE! Po otrzymaniu potwierdzenia należy pobrać kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie dostępne na stronie (pliki do pobrania poniżej), wypełnić i wysłać skan mailem (polkolonie@zoo.lodz.pl). Aby optymalnie zadbać o komfort dzieci, prosimy o wszelkie informacje dotyczące specjalnych potrzeb (dieta, stan zdrowia, alergie itd.). 
  • Po otrzymaniu maila potwierdzającego udział dziecka w turnusie, kolejnym krokiem jest wpłata pełnej kwoty na podany w mailu rachunek bankowy w ciągu 2 dni roboczych - to gwarancja rezerwacji miejsca.

UWAGA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Pliki do pobrania:

  • tel: 601 806 182     polkolonie@zoo.lodz.pl