Idealny prezent na mikołajki – nocowanie w Orientarium Zoo Łódź! AKCJA WYPRZEDANA

Kategoria:

UWAGA! OFERTA ZOSTAŁA WYPRZEDANA!

To może być wyjątkowy prezent na zbliżające się mikołajki! Do buta lub pod poduszkę włóż zaproszenie na wyjątkową noc w Orientarium Zoo Łódź! Ogród zaprasza na kolejne nocowanie w strefie oceanicznej. Szykuje się też wieczorny spacer, noc w tunelu oceanicznym i śniadanie na wyspach sundajskich.

 To już kolejne nocowanie w Orientarium. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  Spędzić noc w Orientarium Zoo Łódź będzie mogło aż 100 osób powyżej 16 roku życia.  Bilet na wydarzenie kosztuje 270 zł/os.

Wyjątkowa noc

Tym razem przenocować w zoo będzie można 9 grudnia.  Startujemy o 20.00 i rozpoczniemy od spaceru – mówi Arkadiusz Jaksa prezes Orientarium Zoo Łódź – nasi edukatorzy wypowiedzą się o nocnych zwyczajach zwierząt mieszkających na terenie naszego ogrodu. Będzie można podglądać różnorodne gatunki aktywne nocą, m.in. sowy, nietoperze czy rysie. Po spacerze w chłodny wieczór będzie czas, by napić się gorącej herbaty czy zjeść coś słodkiego. W strefie oceanicznej na gości nocowania będą czekały opowieści o rekinach i innych rybach, które pływają w olbrzymich zbiornikach.

Noc goście spędzą w strefie oceanicznej. To właśnie tutaj, w tunelu i przy wielkiej szybie, będzie można zasypiać obserwując pływające rekiny i płaszczki. Goście w swoich śpiworach będą mogli oglądać jak nad głowami poruszają się rekiny brodate czy orlenie plamiste. To niezwykłe doświadczenie obserwować oceaniczne życie zasypiając i jednocześnie móc zobaczyć taki widok nad głową zaraz po przebudzeniu! – mówi Jaksa.

Zoologiczne śniadanie

Goście po przebudzeniu będą mogli liczyć także na śniadanie. W najcieplejszym miejscu Orientarium, w strefie wysp sundajskich, uczestnicy będą mogli zjeść posiłek, a jednocześnie dowiedzieć się o tym, co na pierwszy posiłek dnia otrzymują zwierzęta mieszkające w łódzkim ogrodzie. Na specjalnych talerzach będzie można zobaczyć porcje przygotowane m.in. dla binturongów,  czy orangutanów sumatrzańskich…. Na tablicach wywieszone będzie menu naszych podopiecznych. Goście nocowania w Orientarium będą mieli szanse zobaczyć również pokazowe karmienie największego w Europie krokodyla gawialowego – Krakena. Będą mogli również zajrzeć w niedostępne na co dzień miejsca – na zaplecze hodowlane słoni, strefy oceanicznej a także poznać tajemnice, które niesie ze sobą zaplecze techniczne.

Bilety na nocowanie dostępne są na stronie orientarium.lodz.pl.