Kolacja

KOLACJA W TUNELU OCEANICZNYM

Podwodny tunel a dookoła ponad 180 gatunków zwierząt. Pływające nad głowami rekiny i płaszczki – taki widok będą mieli Ci, którzy przyjdą na kolację w tunelu oceanicznym już 20 maja!

Kolacja w tunelu oceanicznym Orientarium ZOO Łódź to idealny moment na to, by w niezwykłych okolicznościach usiąść do stołu i cieszyć się nie tylko doskonałym posiłkiem, ale pięknymi widokami. Nad głowami gości, którzy zasiądą w tunelu do kolacji przepływają rekiny, płaszczki i  wiele innych gatunków ryb. Kolacje, które organizujemy w naszym tunelu to wyjątkowy moment. Z jednej strony możemy cieszyć się wybornym jedzeniem, z drugiej mamy szansę obserwować wyjątkowy spektakl, który toczy się na naszych oczach – mówi Arkadiusz Jaksa prezes Orientarium ZOO Łódź – W strefie oceanicznej Orientarium można obserwować riny gitarowe, rekiny, płaszczki… To niezapomniane przeżycie.

 Kolacja w strefie oceanicznej to moment, w którym w tunelu pojawi się 20 dwuosobowych stolików. Goście mają do wyboru aż trzy rodzaje menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wśród dań jakie pojawią się na talerzach znajdzie się m.in. sałatka z marynowanych kalmarów, krem z białych szparagów z oliwą truflową czy pierś z kaczki z gratiną ziemniaczaną.

Najbliższe kolacje już 20 maja i 9 czerwca. Wszystkie szczegóły można znaleźć na www.kolacjawtunelu.pl