Walentynkowy wieczór z rekinami

Kategoria:

Relaks wśród rekinów w strefie oceanicznej, poczęstunek i wieczorne zwiedzanie nowoczesnego obiektu wraz z niedostępnymi na co dzień zapleczami hodowlanymi – takie atrakcje przygotowało Orientarium Zoo Łódź. 

 Co jedzą rekiny? Jak tworzy się rafa koralowa? Tego będzie można się dowiedzieć w trakcie wyjątkowego WALENTYNKOWEGO WIECZORU Z REKINAMI, organizowanego przez w Orientarium Zoo Łódź w dniu 10.02.2023.

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji. Wśród nich: pokazowa kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem, odwiedziny na zapleczu hodowlanym, w tym w sypialni słoni oraz w żłobku koralowców. Goście przejdą się tunelem oceanicznym, podziwiając wyjątkowe gatunki rekinów oraz płaszczek, w tym rekiny brodate orlenie plamiste, riny gitarowe. Klienci dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa.

Dla odważnych przewidziane jest też zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień, pietra na poziomie -1. To tutaj będzie można przyjrzeć się w jaki sposób zapewniamy odpowiednie warunki życia zwierzętom wodnym w naszych akwariach.

Wieczór zakończony będzie poczęstunkiem w formie bufetu z lampką wina, gorącą herbatą, kawą i sokami.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 180 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (udział płatny).

Wejściówki dostępne są codziennie w naszym Biurze Obsługi Klienta w godzinach 9:00 – 17:00, a także na stronie internetowej. Liczba biletów jest ograniczona.

HARMONOGRAM 

15:45 powitanie gości w foyer pawilonu wejściowego

16:00 – kąpiel słoni

16:15-17:15 – zwiedzanie Orientarium

17:15-17:40 – welcome drink

17:45-19:00 – wizyty na zapleczach

19:00-20:00 – relaks przy szybie rekinów wraz z poczęstunkiem

BILET ONLINE