Dzień Kapibary w Orientarium Zoo Łódź! Bohaterki memów świętują!

Kategoria:

Pokazowe karmienia, spotkania z opiekunami, animacje i oficjalne otwarcie ścieżki prowadzącej do bohaterek memów, które zamieszkały w łódzkim zoo. Kapibary świętują!

10 lipca przypada Dzień Kapibary. Z tej okazji Orientarium Zoo Łódź zaprasza zwiedzających do wspólnego świętowania.

Pokazowe karmienia

Wyjątkowo, z okazji dnia kapibary, łódzkie zoo zaprasza na pokazowe karmienia tych zwierząt. Odbędą się one o 12:00 i o 15:30.

Spotkanie z opiekunem

Dodatkowo, podczas pokazowych karmień będzie można spotkać się z opiekunem kapibar, który opowie o tym gatunku i odpowie na pytania zwiedzających. Spotkanie z opiekunem odbędzie się o godzinie 12:00.

Animacje dla najmłodszych

Od 11:00 do 17:00 na najmłodszych będą czekały animacje, nie tylko związane z kapibarami. Będą wielkie bańki mydlane, brokatowe tatuaże ze zwierzakami, gry, zabawy oraz wielkie maskotki lemurów katta, które tego dnia będą towarzyszyć naszym bohaterkom.

Ścieżka kapibary

10 lipca otworzymy również ścieżkę kapibary, która poprowadzi zwiedzających od samego wejścia do wybiegu tych uroczych zwierząt.

Sponsorzy zwierząt

Na terenie ogrodu pojawią się stoiska sponsorów naszych zwierząt, którzy przygotują dodatkowe atrakcje dla zwiedzających, między innymi: Torba Smaku, Volvo Nova, FlexiPower i Saltos.

Zgarnij maskotkę kapibary!

Na Dzień Kapibary sklepiki TukTuk mieszczące się na terenie Orientarium Zoo Łódź oferują klientom 25% zniżki na produkty związane z kapibarą. Dodatkowo, łódzkie zoo zorganizuje konkurs, w którym będzie można zgarnąć maskotki tych uroczych zwierząt.

Dzień kapibary już 10 lipca, od 9:00 do 19:00.