Dzień matki w Orientarium ZOO Łódź- tylko dla ojców!

Kategoria:

Mamo odpocznij! Dzieci do zoo zabierze tata! 26 maja specjalna oferta dla ojców i dzieci.

Orientarium ZOO Łódź na dzień matki przygotowało wyjątkową ofertę… dla ojców! To dzień, w którym mama może zająć się sobą, a w tym czasie tata wybierze się z dziećmi na wycieczkę do ogrodu zoologicznego. Łódzkie zoo przygotowało specjalny bilet, w ramach którego ojcowie i dzieci mniej zapłacą za wejście do Orientarium ZOO Łódź! Tata i jedno dziecko na bilet wydadzą 40 zł. Z dwójką dzieci to koszt 60 zł, a z trójką 80 zł.

Maseczki, basen albo sauna

Dzień Matki to wyjątkowe święto – mówi Krzysztof Babij wiceprezes Orientarium ZOO Łódź – Mamy zwykle dbają o wszystkich dookoła, często siebie stawiając na samym końcu. Dlatego my chcemy zadbać o to, żeby w tym dniu mogły zająć się sobą. Kiedy dzieci będą w Orientarium, mamy zyskają czas! Niech wyjdą na spacer, na Falę albo może na masaż? W tym czasie to tata przejmie ster. To może być też dobry moment na to, by też zacieśniać relacje.

26 maja tylko dla ojców

Specjalna oferta na dzień matki będzie trwała tylko jeden dzień, 26 maja. Bilety będą do kupienia w kasach ogrodu od godziny 9-tej. Orientarium to miejsce, w którym można zobaczyć zagrożone wyginięciem gatunki. Widowiskowe kąpiele słoni indyjskich, największego w Europie krokodyla gawialowego i 27 metrowy tunel oceaniczny. Łódzki ogród, jako jedyny w Polsce, jest miejscem, w którym można zobaczyć orangutany sumatrzańskie, ariranie -największe wydry na świecie czy niedźwiedzie malajskie.