Mikołajkowy wieczór z rekinami

Kategoria:

Relaks wśród rekinów w strefie oceanicznej, poczęstunek i wieczorne zwiedzanie nowoczesnego obiektu wraz z niedostępnymi na co dzień zapleczami hodowlanymi – takie atrakcje z okazji Mikołajek przygotowało Orientarium Zoo Łódź.

Jak śpi słoń? Jak tworzy się rafa koralowa? Co jedzą rekiny? Odpowiedź na te pytania będzie można znaleźć podczas niezwykłego wieczoru organizowanego w Orientarium Zoo Łódź. Zapraszamy wszystkich na mikołajkowy wieczór z rekinami. Start o godzinie 15:45.

Moc wyjątkowych atrakcji
kąpiel słonia i zaplecza hodowlane

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji. Wśród nich będą: pokazowa kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem niedostępne na co dzień zaplecza, w tym sypialnia słoni oraz żłobek koralowców. Dla odważnych przewidziane jest zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień pietra na poziomie -1.

Nasi goście przejdą się tunelem oceanicznym, podziwiając wyjątkowe gatunki rekinów oraz płaszczek i poznają świat oceanu od kuchni. Dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa. Goście będą mieli okazję podejrzeć zachowania zwierząt, kiedy zapada mrok.

Wieczór zakończony będzie poczęstunkiem z lampką wina, gorącą herbatą, kawą i sokami.

Koszt i zapisy

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 180 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (udział płatny).

Wejściówki dostępne są codziennie w naszym Biurze Obsługi Klienta w godzinach 9:00 – 17:00, a także na stronie internetowej. Liczba biletów jest ograniczona.

HARMONOGRAM

15:45 powitanie gości w foyer pawilonu wejściowego

16:00 – kąpiel słoni

16:15-17:15 – zwiedzanie Orientarium

17:15-17:40 – welcome drink

17:45-19:00 – wizyty na zapleczach

19:00-20:00 – relaks przy szybie rekinów wraz z poczęstunkiem