Tańsze wycieczki do Orientarium ZOO Łódź i Mandorii

Kategoria:

Z myślą o wycieczkach szkolnych Orientarium ZOO w Łodzi oraz park rozrywki Mandoria przygotowały ofertę specjalną – Wspólny Bilet, dzięki któremu grupy odwiedzą oba miejsca ze zniżką.

Wspólny bilet kosztuje 90 zł i uprawnia do jednorazowej nielimitowanej czasowo wizyty
w Orientarium ZOO Łódź, a także zapewnia wstęp do parku rozrywki Mandoria w Rzgowie
i wielokrotne korzystanie z jego atrakcji. Warunek jest jeden: oba miejsca uczniowie muszą odwiedzić tego samego dnia, od poniedziałku do piątku. Minimalna liczba osób w grupie to 15.

Jak skorzystać z promocji?

Wspólny Bilet organizatorzy wycieczek szkolnych kupią zarówno w Orientarium ZOO Łódź (na miejscu
w Biurze Obsługi Klienta, bok@zoo.lodz.pl, 573 253 247), jak i w parku rozrywki Mandoria (tu wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty, tel. 789 794 293, grupy@mandoria.pl). Dzięki Wspólnemu Biletowi koszt wizyty w obu miejscach będzie niższy o 10 proc., a uczniowie zyskają dzień pełen wrażeń.

Park rozrywki Mandoria

Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się w Rzgowie pod Łodzią, zaledwie 30 minut jazdy od Orientarium ZOO Łódź. Goście Miasta Przygód mogą bawić się na ponad 30 familijnych atrakcjach, które łącznie zajmują powierzchnię aż czterech boisk piłkarskich. Wśród atrakcji znajdziemy: trzy roller-coastery (w tym jedyny w kraju jeżdżący w ciemności), liczne karuzele, gigantyczny labirynt luster, samochodziki, place zabaw czy olbrzymią zjeżdżalnię. W ramach biletu wstępu można korzystać
z atrakcji tyle razy, ile się chce, przez cały dzień. Mandoria Miasto Przygód jest obiektem całorocznym, dlatego na zorganizowaną wycieczkę można wybrać się bez względu na sezon. Dodatkowo park w całości znajduje się w budynku, który jest i ogrzewany, i klimatyzowany, zatem pogoda nigdy nie jest przeszkodą w zabawie.

Orientarium ZOO

W łódzkim zoo mieszka ponad 3350 zwierząt będących przedstawicielami ponad 554 gatunków. To jedyne miejsce w Polsce, w którym można zobaczyć m.in. ariranie (wydry olbrzymie), orangutany sumatrzańskie, krokodyle gawialowe czy psy leśne. Rekordową popularność zyskała najnowsza atrakcja ogrodu – otwarte w kwietniu 2022 r. Orientarium, czyli najnowocześniejszy w Europie kompleks hodowlany poświęcony faunie i florze południowo-wschodniej Azji.