Orientarium Zoo Łódź i Park Miliona Świateł – jeden bilet, super atrakcje!

Kategoria:

Wspólny bilet do Orientarium Zoo Łódź i Parku Miliona Świateł jest już dostępny. Za 104 zł można zobaczyć jeden z najnowocześniejszych ogrodów zoologicznych w Europie i niesamowite instalacje świetlne.

Orientarium Zoo Łódź to niesamowite miejsce. To właśnie tutaj można zobaczyć największe stado słoni indyjskich w Polsce. Niesamowite kąpiele tych zwierząt codziennie przyciągają tłumy zainteresowanych. Każdy kto zajrzy do Orientarium, zobaczy jedyne w Polsce orangutany sumatrzańskie czy krokodyle gawialowe. Goście mogą też przejść najdłuższym w Polsce podwodnym tunelem, gdzie podziwiać można płaszczki i różne gatunki rekinów.

Park Miliona Świateł jak zwykle przyciągnie bajkowymi instalacjami. Spacerując po zmierzchu po parku Źródliska zobaczyć można magicznie podświetlone drzewa, konstrukcje przenoszące odbiorców w zupełnie inny, baśniowy świat.

Bilet do Parku Miliona Świateł i Orientarium Zoo Łódź można kupić w kasach atrakcji ale też przez internet. Biletu nie trzeba drukować – wystarczy zapisać go w telefonie i pokazać przy wejściu.