Pała z biologii? Poprawka w Orientarium!

Kategoria:

Orientarium Zoo Łódź poleca się jako inspiracja do nauki! Od piątku do niedzieli (24-26 czerwca) wszyscy uczniowie, którym powinęła się noga w tym roku szkolnym i mają ocenę niedostateczną z biologii, za bilet zapłacą tylko złotówkę!

Misją ogrodów zoologicznych jest nie tylko ochrona ginących gatunków i wspieranie puli genetycznej dzikich zwierząt, ale również edukacja. – Chcemy zachęcić i zainspirować młodzież do nauki. Mamy do tego doskonałe warunki. W naszym ogrodzie zwiedzający mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat poszczególnych gatunków zwierząt, w sposób bardzo przystępny. Stawiamy na naukę poprzez zabawę, dlatego wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy w tym roku szkolnym nie zapałali miłością do biologii, zapraszamy do nas – podkreśla Paulina Klimas-Stasiak, rzecznik prasowy Orientarium Zoo Łódź.

Akcja promocyjna potrwa przez cały weekend, od piątku do niedzieli (24-26.06). Wszyscy uczniowie, którzy na świadectwie szkolnym z tego roku mają ocenę niedostateczną z biologii, za bilet do Orientarium Zoo Łódź zapłacą złotówkę. Ocena mierna upoważni natomiast do wejścia na teren ogrodu za 2 złote. – Liczymy na to, że młodzież zainspiruje się u nas i chętniej będzie poszerzać swoją wiedzę z zakresu biologii – dodaje rzeczniczka.

Orientarium Zoo Łódź czynne jest codziennie, w godzinach 9:00-19:00. Kasy działają godzinę krócej. Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej dostępne są na stronie: orientarium.lodz.pl.