Jeden bilet – trzy atrakcje ! Orientarium, Termy Uniejów i Mandoria

Kategoria:

Weekend pełen przygód? Orientarium, Termy Uniejów i Mandoria łączą siły! Jeden bilet umożliwi skorzystanie z trzech największych atrakcji w regionie łódzkim.

To świetna oferta dla osób, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu w regionie łódzkim. Trzy wyjątkowe atrakcje wprowadzają na rynek wspólny bilet. – Chcemy pokazać, że Łódzkie to świetne miejsce na city break. Dzięki naszej ofercie można zaplanować weekend w regionie, wypełniony masą atrakcji. W Orientarium zobaczymy spektakularną kąpiel słoni indyjskich, w Mandorii przejedziemy się na najdłuższym krytym rollercoasterze, a w Uniejowie odpoczniemy w gorących basenach termalnych – podkreśla Krzysztof Babij, wiceprezes Orientarium Zoo Łódź.

Projekt TOM – największy hit wakacji!

Projekt nosi nazwę TOM – od pierwszych liter każdej z atrakcji. Bilet upoważniający do skorzystania z trzech nowoczesnych obiektów można kupić na stronie www.tombilet.pl. – Największe atrakcje turystyczne województwa łódzkiego zamiast konkurować ze sobą, łączą siły i wspólnie działają na rzecz zwiększenia ruchu turystycznego w regionie. Wspólny bilet to dla turysty ułatwienie organizacyjne, oszczędność czasu i pieniędzy – mówi Marcin Pamfil, Prezes Term Uniejów. 

Za bilet dla jednej osoby zapłacimy 215 złotych. Dzięki ofercie można zaoszczędzić aż 55 złotych. Bilet można wykorzystać jednego dnia albo w ciągu miesiąca. 

Bilet upoważnia do skorzystania z oferty 3 obiektów i ważny jest 30 dni

Termy Uniejów – 5 godzin w strefie basenowej (tylko basenowej) dla 1 osoby

Orientarium – całodzienne zwiedzanie dla 1 osoby

Mandoria – jedna wizyta zapewniająca możliwość wielokrotnego korzystania z atrakcji parku – dla 1 osoby