Pierwszy raz w historii łódzkiego zoo – Bieg Rekina!

Kategoria:

5 kilometrów – taki dystans będą musieli pokonać biegacze, którzy zapiszą się na I Bieg Rekina w łódzkim zoo. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na Fundację Pangolin, działającą przy Orientarium Zoo Łódź.

8 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Oceanów. Z tej okazji po raz pierwszy w historii łódzkie zoo organizuje Bieg Rekina. Limit miejsc to 300 osób. Trasa będzie prowadziła malowniczymi alejkami ogrodu zoologicznego.

Biegnij w szczytnym celu!

Pierwsze 150 pakietów dostępnych będzie w cenie 79 złotych, pozostałe w cenie 89 złotych. – Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na ratowanie ginących gatunków zwierząt Wietnamu – w ramach kampanii Vietnamazing, organizowanej wraz z ogrodami zoologicznymi z całej Europy – mówi Michał Gołędowski, wiceprezes Fundacji Pangolin, działającej przy Orientarium Zoo Łódź.

Bieg wystartuje 8 czerwca, o 19:00, po zamknięciu ogrodu. Dla tych, którzy nie załapią się na bieg główny, zoo przygotowało opcję biegu wirtualnego.  – W tym wypadku biegacze sami wyznaczają sobie trasę o długości 5 kilometrów, a medal doślemy pocztą – dodaje Gołędowski.

Każdy uczestnik tego dnia będzie mógł w cenie pakietu odwiedzić Orientarium Zoo Łódź. Ogród czynny jest od 9:00 do 19:00.

Oficjalnym Partnerem Biegu jest MSC – organizacja dbająca o zrównoważone połowy! www.msc.org/pl

REGULAMIN BIEGU

Zapisy: https://zapisy.inessport.pl/#gr194