Zwiedzanie VIP w Orientarium Zoo Łódź

Kategoria:

Zaglądanie na zaplecza zwierząt, spotkanie z opiekunem czy widowiskowa kąpiel słoni. W Orientarium, 27 czerwca, szykuje się wyjątkowy wieczór z dodatkiem orientalnej kuchni i lampki wina.

Wieczór rozpocznie się o 17.45, widowiskową kąpielą słoni indyjskich. Orientarium Zoo Łódź jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie można zobaczyć największe stado tego gatunku.  Uczestnicy zwiedzania VIP będą mogli zajrzeć także na zaplecza – m.in. do sypialni słoni.

Gościom będzie towarzyszył przewodnik, który opowie o mieszkających tu zagrożonych gatunkach zwierząt, między innymi: wyderkach orientalnych, makakach wanderu czy o największym w Europie krokodylu gawialowym- Krakenie. Goście zwiedzania VIP dowiedzą się także, jak z łódzkiej kranówki powstaje ocean – to za sprawą nowej ścieżki edukacyjnej, która wiedzie przez techniczne podziemia zoo.

Niezwykłe życie koralowców, hodowla koników morskich, opowieści z oceanicznych głębin – to kolejne atrakcje, które będzie można zobaczyć już 27 czerwca. Na zapleczu oceanarium goście Zwiedzania VIP będą mogli poznać największe tajemnice, jakie skrywają mieszkające w Orientarium ryby. Przechodząc przez 27 metrowy tunel podwodny uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę zobaczyć przepływające nad głowami rekiny czy płaszczki. Odpoczywając przy wielkiej szybie będzie można podziwiać oceaniczne głębie.

Wieczór zakończy się orientalnym poczęstunkiem z lampką wina.

Wydarzenie startuje 27 czerwca o 17:45. Koszt: 180 zł/osoba.
Bilet online