Weekend na ZDROWIE!

Kategoria:

Mnóstwo dobrej zabawy 24 i 25 czerwca! Nocowanie w Orientarium, kino plenerowe, foodtrucki, teatr pod chmurką… W pierwszy weekend wakacji kompleks parkowy na Zdrowiu będzie tętnił życiem.

W ramach urodzin Łodzi, ostatni weekend czerwca, przyniesie mnóstwo emocji. 24 i 25 czerwca warto zaplanować sobie wycieczkę na Zdrowie. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy dobrego jedzenia, teatru, kina, sportu czy … dobrych muzycznych wrażeń!

Dla każdego coś dobrego

Teren parku im. Piłsudskiego wypełni się atrakcjami. Przez dwa dni będzie można tu spotkać słowiańską wioskę, w Amfiteatrze spektakl wystawi łódzki Teatr Powszechny, pojawi się też teatr Impro. Ostatni weekend czerwca to także pierwszy seans kina plenerowego, a miłośnicy niecodziennych wrażeń mogą liczyć na nocowanie w Orientarium ZOO Łódź!

Orientarium Zoo Łódź, Aquapark Fala, Botanik i Atlas Arena – łódzkie atrakcje połączą siły

W weekend 24-25.06 nie zabraknie też wydarzeń sportowych. Pierwszy raz będzie można popływać łódką na stawach na Zdrowiu. Coś specjalnego szykują również atrakcje skupione w tej okolicy: Ogród Botaniczny, Aquapark Fala i Miejska Arena Kultury i Sportu.