Zabierz kartę roczną karaczanom, im się nie przyda! Wyzwanie dla odważnych w Orientarium Zoo Łódź

Kategoria:

W każdą listopadową środę Orientarium Zoo Łódź będzie miało niespodziankę dla swoich zwiedzających. Na najodważniejszych, którzy odnajdą kartę wśród karaczanów, czeka nagroda!

Karta roczna to idealny produkt dla tych, którzy chcą przychodzić częściej do Orientarium Zoo Łódź. To doskonały sposób na to, by obserwować, jak zmienia się ogród w różnych porach roku – mówi Arkadiusz Jaksa, prezes Orientarium ZOO Łódź –Zmienia się nie tylko przyroda, ale też zwierzęta: rosną, zmieniają sierść… Inaczej wyglądają latem, a inaczej późną jesienią czy zimą. Inaczej też się zachowują. Warto obserwować wszystkie te zmiany.

Karta dla odważnych! Kto pierwszy, ten lepszy!

W każdą środę listopada warto będzie zajrzeć do Wiwarium, a konkretnie do jaskini karaczanów madagaskarskich. To właśnie tutaj, od godziny 10:00, na śmiałków będzie czekała karta roczna do Orientarium. Żeby ją zdobyć, odważni muszą zanurzyć dłoń w owadach i samodzielnie ją odszukać. Z wyłowioną zdobyczą trzeba będzie udać się do Biura Obsługi Klienta i wyrobić imienną wejściówkę, która upoważni zwycięzcę do odwiedzin w ogrodzie przez cały rok.

Każdej środy do zdobycia jest jedna karta roczna. 

Jeśli odwagi brak…

Ci, którym brakuje odwagi, by szperać wśród owadów, mogą wyrobić sobie w ogrodzie taką kartę samodzielnie. Karta roczna do Orientarium Zoo Łódź to koszt 200 zł. Obowiązuje przez 365 dni – od momentu wyrobienia wejściówki, wystarczy wysłać odpowiedni formularz i swoje zdjęcie (zrobione nawet telefonem komórkowym) do BOK.

Orientarium Zoo Łódź czynne jest codziennie od 9.00 do 17.00. Ogród zewnętrzny w okresie zimowym można zwiedzać do 15.30.